kgm ustawa

Zespół KGM przy pracy

Szanowni klienci

"Ograniczone stany magazynowe"

Informujemy iż z uwagi na embargo nałożone na towary importowane z terenu Federacji Rosyjskiej pojawił się całkowity brak dostępu tych towarów na Polskim rynku,
sprzedawcy korzystający dotychczas z towarów importowanych zaczęli nabywać wyroby węglowe z Polskich kopalń w wyniku czego nastąpił całkowity brak dostępności towarów w sprzedaży hurtowej.
Aktualnie dysponujemy niewielkimi stanami magazynowymi, pragniemy poinformować iż w najbliższym czasie istnieje realne ryzyko całkowitego braku wszelakiego sortymentu węglowego.
Zapraszamy do składania rezerwacji towarów telefonicznie, będziemy realizować je według kolejności zgłoszeń.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

kotly-i-piece

W jakich kotłach można palić ekogroszkiem?

Ekogroszek to opał przeznaczony do kotłów z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym (szufladkowym). Można go jednak stosować również w tradycyjnych piecach i kotłach.

Hurtownia opału - Galeria zdjęć

Chwilowy brak towaru, oczekujemy na zatowarowanie. Rezerwacje dostaw przyjmujemy telefonicznie. Realizacja zam. będzie się odbywać zgodnie z kolejnością rezerwacji.

jaki-ekogroszek-wybrac

Kiedy nadchodzi sezon grzewczy, wiele osób zaczyna poszukiwać odpowiedniego materiału opałowego. Niektórzy kierują się ceną paliwa, a inni jego wydajnością. Oczywiście najlepiej wybrać rozwiązanie stanowiące kompromis pomiędzy tym dwiema cechami.

wegiel orzech

Węgiel orzech należy do opałów grubo granulowanych i jest jednym z największych rodzajów węgla kamiennego na rynku. Jest to również węgiel płomienny, co oznacza, że jego spalaniu towarzyszy wysoki i jasny płomień.

efektywne-palenie-ekogroszkiem

Spalanie, a oszczędności

Ogrzewanie domu możliwe jest nie tylko dzięki dobrej jakości kotłom i systemom pozwalającym utrzymać w budynku optymalną temperaturę. Ważne jest również stosowanie wysokokalorycznego paliwa i wybranie odpowiedniej metody palenia w kotłach. Warto zwrócić na to uwagę, aby wykorzystać paliwo w maksymalnie efektywny sposób.