kgm ustawa

Zespół KGM przy pracy

Zespół zaangażowanych, pełnych zapału dopracy ludzi. Ten zespół to nasza największa wartość. Wspólną pracą staramy się tworzyć stabilne, a jednocześnie pełne ambicji i wyzwań środowisko pracy.

wegiel orzech

Węgiel orzech należy do opałów grubo granulowanych i jest jednym z największych rodzajów węgla kamiennego na rynku. Jest to również węgiel płomienny, co oznacza, że jego spalaniu towarzyszy wysoki i jasny płomień.

jak-mozna-obnizyc-koszty-ogrzewania-domu

 Wielu inwestorów zastanawia się w jaki sposób można zmniejszyć wydatki na ogrzewanie przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej temperatury wewnątrz budynku, która odpowiadać będzie preferencjom jego użytkowników.

co to jest ekogroszek?

Ekogroszek to paliwo opałowe przeznaczone go wytwarzania energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach retortowych z podajnikiem.

kotly-i-piece

W jakich kotłach można palić ekogroszkiem?

Ekogroszek to opał przeznaczony do kotłów z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym (szufladkowym). Można go jednak stosować również w tradycyjnych piecach i kotłach.

ekogroszek-najwazniejsze-informacje

Ekogroszek to węgiel kamienny, którego granulacja wynosi 5-25mm. Przeznaczony jest on do palenia w kotłach z podajnikiem, a do jego największych zalet należy niska zawartość wody, siarki i substancji niepalnych oraz niska spiekalność.

Hurtownia opału - Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy album ze zdjęciami z naszego składu opału.

jaki-ekogroszek-wybrac

Kiedy nadchodzi sezon grzewczy, wiele osób zaczyna poszukiwać odpowiedniego materiału opałowego. Niektórzy kierują się ceną paliwa, a inni jego wydajnością. Oczywiście najlepiej wybrać rozwiązanie stanowiące kompromis pomiędzy tym dwiema cechami.

efektywne-palenie-ekogroszkiem

Spalanie, a oszczędności

Ogrzewanie domu możliwe jest nie tylko dzięki dobrej jakości kotłom i systemom pozwalającym utrzymać w budynku optymalną temperaturę. Ważne jest również stosowanie wysokokalorycznego paliwa i wybranie odpowiedniej metody palenia w kotłach. Warto zwrócić na to uwagę, aby wykorzystać paliwo w maksymalnie efektywny sposób.