kgm ustawa

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, staramy się realizować ich zamówienia w jak najkrótszym terminie. Dzięki stałemu kontaktowi pomiędzy kierowcą, działem logistyki i odbiorcą ładunku jesteśmy w stanie czuwać nad czasem realizacji, a w razie jakichkolwiek opóźnień poinformować o tym klienta.

Nasz dział logistyki obsługiwany jest stale przez kilkadziesiąt samochodów ciężarowych różnych przewoźników. Realizacja zamówień we współpracy z renomowanymi firmami spedycyjnymi i transportowymi to gwarancja jakości usług oraz konkurencyjnych cen. Zamówiony ekogroszek pakowany jest w odpowiedni sposób, aby zapewnić stabilność ładunku podczas transportu.

Naszym klientom umożliwiamy także odbiór materiału opałowego własnym transportem. Transakcja umawiana jest na konkretny termin, dzięki czemu zakup ekogroszku odbywa się natychmiast – bez wcześniejszego awizowania i długiego oczekiwania na załadunek.

Kontakt:

KGM HURTOWNIA OPAŁU

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 12 256-39-32
tel.: 12 256-39-31
tel.: +48 570-750-570

Adres: ul. Myślenicka nr 86
32-031, Gaj 

Regionalny transport firmowy obejmuje Małopolskę. 

transport kgm